Super-zeldzame 1961 Ferrari 250 GT SWB California Spider kan veilingrecords breken - Cars - 2018

Anonim

Als het op veilingen aankomt, zijn drie belangrijke factoren die van invloed zijn op de waarde van een auto de vintage, de zeldzaamheid en het prestige. Als je een auto hebt die elk punt kan bullsen, zoals deze 1961 Ferrari 250 GT SWB California Spider, is het gegarandeerd een hoge prijs.

RM Sotheby's bereidt zich opnieuw voor op de verkoop van Villa Erba, die wordt gehouden op het gelijknamige landgoed aan de oever van het Comomeer in Italië. Het is een passende omgeving om een ​​van de meest begeerde oldtimers ooit te veilen.

Dit model is ontstaan ​​uit een idee van twee Ferrari-distributeurs in de VS, die ervan overtuigd waren dat een cabrioletversie van de 250 Berlinetta zou worden verkocht als luxe Italiaanse hotcakes. Het deed inderdaad, en met een paar sportieve upgrades en een verkorting van de wielbasis, eindigen we met de klassieker die we voor ons zien.

De prachtige, door Scaglietti ontworpen cabriolet heeft een 2, 9-liter V12-motor die zijn ruwweg 280 pk via een handgeschakelde vierversnellingsbak bestuurt. Deze klassieke touringcar rijdt op een onafhankelijke voorwielophanging samen met een solide achteras achter, die bladveren verenigt.

Hoewel de meeste van deze auto's, naar ontwerp, bestemd waren voor Amerikaanse wegen, was deze een van de weinige die in zijn geboorteland woonde. Als een van de slechts 16 gebouwd met het open koplampontwerp, was de auto ongelooflijk zeldzaam, eindigde in privécollecties in Rome, Zürich, een paar steden in Duitsland en eindigde zijn reis terug naar huis in Maranello, Italië in 2007.

Ferrari Classiche begon toen met een complete restauratie en certificering van de auto, deze werd getoond in het eigen museum van Ferrari en zag zelfs het gebruik als de auto - Ferrari-president Luca di Montezemolo reed tijdens de openingsparade-ronde van de Ferrari Challenge World Finals 2010 in Valencia, Spanje.

Wanneer het op 23 mei naar het veilingblok gaat, kan het mogelijk een vraagprijs van meer dan 14 miljoen dollar vragen, en dat is slechts het openingsbod. De laatste keer dat we hoorden dat een Ferrari 250 GT SWB California Spider uit 1961 werd verkocht, was het toen je werd ontdekt in de Baillon-collectie, mogelijk een van de grootste schuurvondsten uit de recente geschiedenis. Dat ongerestaureerde model, dat talloze decennia doorbracht, letterlijk begraven onder bundels tijdschriften, verkocht voor $ 18, 5 miljoen. Het liefdevol gerestaureerde model dat Ferrari geschikt genoeg vond voor haar president om te rijden, kon gemakkelijk om meer vragen. We hebben niet zo'n kras om het te proberen, maar we zullen graag zien hoe hoog de prijs gaat wanneer het bieden wordt afgesloten.